Norweska firma, Norwegia - informacje+47 239 62 127
Menu Biznes w Norwegii
Polski program do wystawiania norweskich FAKTUR
Myślisz o założeniu firmy?
Pomagamy załatwić konieczne formalności.
Pozwól sobie pomóc i skup się na rozwijaniu swojego biznesu!
Zostaw nam numer telefonu - skontaktujemy się z Tobą!

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Postanowienia ogólne

1. Uważa się, że Korzystający zapoznał się z Polityką Prywatności i akceptuje jej treść, jeśli nabył lub skorzystał z jej usług lub produktów oferowanych przez Norwegia Consulting.
2. Prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności ma Norwegia Consulting. Jednak żadna zmiana nie naruszy podstawowej zasady, która głosi, że Norwegia Consulting nie sprzedaje i nie udostępnia podmiotom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów oraz użytkowników należących do Norwegia Consulting.
3. Wszystkich, którzy korzystają z serwisu Norwegia Consulting, są jego użytkownikami lub klientami obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, która znajduje się na stronie: https://www.norwegiaconsulting.pl.

Dane Osobowe

4. Należy być świadomym, że użytkownik podczas korzystania z serwisów należących do Norwegia Consulting może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych np. poprzez wypełnienie formularza.
5. Dane osobowe, o których mowa w pkt 4, to przede wszystkim imię i adres e-mail.
6. W przypadku formularzy zamówień użytkownik zostanie proszony o podanie pełnych danych osobowych.
7. Dane, o których mowa w pkt 4-6 są niezbędne do poprawnego działania serwisu i świadczenia usług. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

Zamawianie usług

8. Aby zamówić usługi oferowane przez Norwegia Consulting za pośrednictwem www.norwegiaconsulting.pl, wymagane jest podanie w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych, które są niezbędne do realizacji danej usługi.
9. Dane przekazane przez Użytkownika będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, z zastrzeżeniem pkt 10-11.

Niezapowiedziane wiadomości

10. Norwegia Consulting zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.
11. Niezapowiedziane wiadomości wysyłane są sporadycznie.
x
Chcesz otworzyć biznes w Norwegii? Potrzebujesz kompleksowej obsługi Twojej firmy? Zapraszamy do kontaktu:
STRONA GŁÓWNA | INNE USŁUGI | KONTAKT