Norweska firma, Norwegia - informacje+47 239 62 127
Menu Biznes w Norwegii
Polski program do wystawiania norweskich FAKTUR
Czy wiesz, że zbliża się termin składania
rocznych zeznań podatkowych za 2022 rok?
Pozwól sobie pomóc i zyskaj maksymalny zwrot podatku!
Zostaw nam swoje dane - skontaktujemy się z Tobą!

EOR - Employee of Record

Czy wiesz, że możesz zatrudnić oraz rozliczyć wynagrodzenia i podatki swoich pracowników w Norwegii przy pomocy jednej usługi?

Co to jest EOR?

Employee of Record jest usługą świadczoną przez zewnętrzny podmiot i polega na „zdalnym” stworzeniu teamu w innym kraju. W praktyce oznacza to, że Twoja firma, korzystając z EOR, nie musi budować nowych struktur na nowym rynku. Zamiast tego powierza to zadanie innej firmie. Sprawia to, że formalnie pracownicy są zatrudnieni u innego pracodawcy, ale de facto wykonują pracę dla Ciebie. W ramach EOR obsługiwane są wszystkie czynności administracyjne, zarządzanie listą płac, kwestie podatkowe, świadczenia pracownicze (m. in. ubezpieczenia).

Biznes wymaga stałej uwagi i włożenia wysiłku, by wszystko działało jak należy, stąd wzięło się powiedzenie: „czas to pieniądz” – właśnie dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się na usługę EOR, za sprawą której możesz nie myśleć o wymogach regulacyjnych i prawnych wiążących się z zatrudnieniem, imigracją oraz płacami. EOR to oszczędność i dodatkowy czas, który możesz wykorzystać, by umocnić swoją pozycję na norweskim rynku. Warto również wspomnieć, że podmiot EOR sprawuje w Twoim imieniu jedynie władzę wykonawczą. Wszystkie decyzje dotyczące stanowisk leżą wyłącznie w Twojej mocy. Dzięki temu zarządzanie sprawami kadrowo-płacowymi staje się dużo prostsze i łatwiejsze.

Ekspansja działalności na zagraniczne rynki jest zwykle przygotowywana bardzo skrupulatnie, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko niepowodzenia. Inwestycja dotyczy nie tylko kosztów, ale jednocześnie też czasu i wiedzy. Know how stanowi zatem element kluczowy. Zatem utworzenie nowych kadr w Norwegii to nie tylko znajomość przepisów, ale zarazem i doświadczenie. Nasz zaufany partner Uniqorm posiada obie te cechy. W czasie swojej wieloletniej działalności pomógł wielu przedsiębiorcom przejść na wyższy poziom funkcjonowania w przestrzeni biznesowej.

Jeśli szukasz rozwiązania nie tylko skutecznego, ale przy tym opłacalnego, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz partner Uniqorm zajmie się Twoimi sprawami kadrowo-płacowymi w Norwegii. Zajmiemy się:
Zaufali nam:
Zbudujmy wspólnie Twój nowy zespół za granicą.

Jeśli potrzebujesz zbudować w Norwegii swój zespół lub rozliczyć się wykonawcami, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki współpracy z naszą firmą o międzynarodowej infrastrukturze i wiedzy popartej doświadczeniem możesz:
Jesteśmy liderem usług EOR na rynku Norwegii

Zobacz jakie to proste
Zamów usługę teraz W modelu zatrudnienia EOR ograniczasz ryzyko biznesowe i unikasz zbędnych kosztów. Twój czas jest dla nas cenny, dlatego pomożemy Ci stworzyć własne kadry w Norwegii. Dzięki EOR możesz mieć pracowników za granicą, ale nie musisz tam zakładać firmy.

Chcesz wiedzieć jak zacząć współpracę z nami?
Nasi eksperci czekają na Ciebie. Umów się na spotkanie przez zoom:
Informacje

Imię:

Nazwisko:
Nazwa firmy:
Liczba pracowników:
E-mail:
Telefon:
STRONA GŁÓWNA | INNE USŁUGI | INNE | KONTAKT