Norweska firma, Norwegia - informacje+47 239 62 127
Menu Biznes w Norwegii
Polski program do wystawiania norweskich FAKTUR
Myślisz o założeniu firmy?
Pomagamy załatwić konieczne formalności.
Pozwól sobie pomóc i skup się na rozwijaniu swojego biznesu!
Zostaw nam numer telefonu - skontaktujemy się z Tobą!

REKLAMUJ SIĘ SKUTECZNIE PO NORWESKUJeśli jesteś zdecydowany odnieść sukces na norweskim rynku, reklamuj się po norwesku, wykorzystując różne formy dotarcia do klienta.

1. Własna strona internetowaTo najlepsza wizytówka Twojej firmy w Internecie. To reklama, która działa długoterminowo i daje możliwość przekazania nie tylko informacji o Twojej działalności, ale również wizualnej prezentacji wykonywanych prac, lub produktów.

2. Reklama na norweskich portalach reklamowychAby Twoja firma była widoczna w Internecie, jej reklama wraz z linkiem do strony powinna znaleźć się na portalach reklamowych. Warto jednak uważać na portale, które pobierają wysokie opłaty za reklamę niezamawianą przez klienta, lub same przedłużają czas płatnej emisji ogłoszeń.

Zapraszamy do umieszczenia reklamy na portalu www.fornorge.com. Ogłoszenia drobne można dodać GRATIS. Firmy, które chcą szerzej zaprezentować swoją działalność mają możliwość wyboru kilku rodzajów reklamy, od baneru wyświetlanego na każdej stronie, aż po reklamę w formie mini strony, z możliwością umieszczenia galerii zdjęć, pełnego opisu działalności, linków do portali społecznościowych, własnej strony, etc.

Zapoznaj się z możliwościami reklamowania swojej firmy na www.fornorge.pl. Oferujemy możliwość zamówienia tłumaczeń materiałów reklamowych na stronę.

3. Logo


Aby działania marketingowe odniosły efekt, warto zapewnić, aby firma miała charakterystyczne logo, które można umieścić na wizytówkach, ulotkach, reklamie na samochodzie lub ubraniach roboczych. Zamów logo tutaj.

4. Wizytówka, ulotki, druki firmowe


Wizytówka to podstawowe narzędzie marketingowe. Każdy przedsiębiorca powinien zawsze mieć przy sobie wizytówkę, gdyż często przypadkowe spotkania mogą zakończyć się udaną transakcją – o ile potencjalny klient nie straci kontaktu z przedstawicielem firmy.

Ulotki reklamowe, druki firmowe z logo to również ważne narzędzia umożliwiające dotarcie do klienta i pozostanie w jego pamięci.

Oferujemy opracowanie i wydruk wizytówek, ulotek oraz druków firmowych, również formularzy na papierze samokopiującym oraz katalogów produktów.
x
Chcesz otworzyć biznes w Norwegii? Potrzebujesz kompleksowej obsługi Twojej firmy? Zapraszamy do kontaktu:
STRONA GŁÓWNA | INNE USŁUGI | INNE | KONTAKT